INTERNATIONAL CHILDREN'S CLUB
VŠĮ Tarptautinis vaikų klubas
logotype
deco
img1
img2
img3

 Anglų kalba vaikams, anglų kalba vaikams nuo 3-16 metų, anglų kalba mažiesiems, anglų kalbos pamokėlės, anglų kalbos užsiėmimai, anglų kalba...

VŠĮ Tarptautinis vaikų klubas siūlo užklasinę veiklą anglų kalba nuo ikimokyklinio amžiaus iki 6-10 klasių mokiniams.

Anglų kalbos pamokėlės skirtos ne tik anglų kalbos mokymuisi, bet ir ugdymui bei bendrųjų gebėjimų mokymui. Anglų kalba klasėje mokytojų naudojama nuolatos, sukuriant anglakalbę aplinką. Anglų pamokėlės moko ir skatina ne tik suprasti kalbą bet ir ją naudoti.  Mokome skaityti, kalbėti, rašyti bei klausyti anglų kalba. Mokymo metodika motyvuoja, ypač pradinių klasių mokinius, mokytis anglų kalbos ne tik anglų kalbos užsiėmimų metu bet ir mokykloje.

Grupės mažos (3-6 vaikai), anglų kalbos mokomės jaukioje Menų studijos "Artoteka" aplinkoje. Kuriame savo tradicijas ir draugišką komandą. Atostogų metu domimės kultūra ir istorija, vykstame į pažintines ekskursijas. 

Discover the world in English – užsiėmimai 1-9 klasių mokiniams norintiems sustiprinti mokyklines anglų kalbos žinias, lavinti kitus įgūdžius bei plėsti akiratį apie anglakalbes šalis. Šių užsiėmimų metu mokomės kalbos, domėsimės įvykiais ir anglakalbiu pasauliu, ruošdami ir pristatydami projektus bei darbelius. Bendravimo kalba – tik anglų. Užsiėmimai vyksta keturis kartus per savaitę, galima lankyti viena ir du kartus. Trukmė 1,5 valandos.

We are the World – Šeštadieninis anglų kalbos klubas 4-7 metų vaikams. Angliškai dainuojame, skaičiuojame, deklamuojama ir klausomės pasakų, darome darbelius ir žaidžiame žaidimus linksmai ir prasmingai. Užsiėmimo trukmė 3 valandos.

Sekite mūsų veiklos naujienas Facebook‘e “VŠĮ Tarptautinis vaikų klubas“.

Mūsų misija

Tarptautinis Vaikų klubas (sutrumpintai - TVK arba Klubas (angl. International Childrens‘ Club) pradėjo veiklą Vilniuje. Kas mes esame?
Tarptautinis, nes:
  •   gerbiame visas tautas ir kultūras,
  •   mokomės įvairias kalbas ir komunikacijos būdus,
  •   siekiame suprasti kitus ir būti suprasti patys.
Vaikų, nes klubas yra sukurtas vaikams, bet atviras visiems, kas širdyje išsaugojo vaikišką smalsumą, bei norą pažinti,
Klubas pagal senas britų tradicijas yra antrieji namai, kur tavęs visada laukia, kur gali ilsėtis, bendrauti, bet visų pirma - šviestis  ir tobulėti.
Mūsų vizija

TVK siekia ugdyti  pasaulio piliečius,padėti atskleisti jiems savo talentus tam, kad ateityje atsakingai kurtų pasaulio ateitį.

Pagridinės vertybės

Pasaulio pilietis yra apsišvietęs, raštingas, besidomintis ir gerbiantis bei toleruojantis kitas kultūras asmuo, tačiau turintis tvirtą savo kultūros sampratos stuburą. Veikiantis bendruomeniškai ir lokaliai reiškia -  patriotas siekiantis taikaus sanbūvio, neiškeliantis vienos tautos ar kultūros viršesne; atidus ir jautrus vietinės bendruomenes poreikiams bei problemoms, reaguojantis veikla grindžiama ekologiškumu, etiškumu ir pagarba gamtai ir žmogui nepriklausomai nuo jo rasės, etniškumo, amžiaus, lyties ar socialinės padėties; suvokiantis, kad pasikeitimas ir gerovė prasideda nuo kiekvieno individo pastangų bendram reikalui.

Klubas siekia suteikti šių dienų mokiniui žinių ir įgūdžių, kuriems nelieka laiko arba nėra suteikiama mokykloje. Kiekvienas dalyvaujantis klubo veikloje – vaikas ar mokytojas – siekia tobulėti ir nuolatos plečia savo profesinių gebėjimų akiratį.

Klubas yra ne pelno siekianti organizacija. Dalis pelno bus skiriama vaikų inicijuojamiems projektams remti,  stipendijoms gabiems vaikams remti;  pedagoginio personalo tobulinimui organizuoti.

Klubo bendravimo kalba- remiantis tarptautine tradicija- yra anglų kalba. Siūlomi užsiėmimai įvairaus amžiaus grupėmis visų pirma siekia išmokyti kalbos ir anglų kalba kalbančių šalių kultūros bei literatūros. Kalbos mokymo metodika priklauso nuo vaikų amžiaus – pradedant žaidimais, darbeliais ir dainomis ir baigiant kviestinėmis paskaitomis ir susitikimais su iškiliais visuomenės nariais.